HOUSE to marka kierowana do szerokiego grona młodych osób, ceniących sobie relacje z grupą oraz przyjemne sposoby spędzania czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i niezbywalnym elementem życia. Obecnie pod marką HOUSE działa 210 salonów w Polsce i 115 w krajach europejskich.
Oferta marki podzielona została na cztery linie – dwie damskie i dwie męskie.
Linie damskie:
CASUAL SPORT
Linia przeznaczona dla dziewczyn lubiących eksperymentować i bawić się modą. Charakteryzuje się nowoczesnym, lekko sportowym stylem z odważnymi, dużymi nadrukami. To odzież dla aktywnych dziewczyn lubiących modne rozwiązania.
CASUAL FASHION
Część linii damskiej mocno zorientowana na trendy w światowej modzie. W modelach widać wyraźne inspiracje z pokazów pret-a-porter. Marka proponuje także szeroki tkaninowy asortyment w postaci koszul, spódnic, sukienek, tunik i płaszczyków.
Linie męskie:
CLUBBING BOY
Linia dla chłopaków lubiących zwracać na siebie uwagę, poszukujących w ciuchach i akcesoriach (paskach, czapkach, designerskich torbach oraz butach nowych form, kolorów i nadruków.
URBAN COLLEGE
Druga męska linia charakteryzuje się stylem miejskim połączonym z elementami klasycznymi. Została stworzona z myślą o tych, którzy cenią jakość, charakter rzeczy vintage i subtelne odwołania do aktualnych trendów.
Wszystkie linie uzupełnione są przez charakterystycznymi dla marki dodatkami i akcesoriami.

Sprawdź, w którym miejscu jest wybrany przez Ciebie sklep?